Krampus Show Kaplice 2016 bude také letos přehlídkou nejlepších Krampus masek

Několik dnů před zahájením 5. ročníku Krampus Show Kaplice 2016 pořadatelé intenzivně pracují na přípravách show, která do centra města Kaplice přivede desetitisíce lidí.

Několik dnů před zahájením 5. ročníku Krampus Show Kaplice 2016 pořadatelé intenzivně pracují na přípravách show, která do centra města Kaplice přivede desetitisíce lidí. O přípravách, produkci, programu a všem důležitém informujeme pravidelně na našem webu www.krampuskaplice.cz a na našem facebookovém profilu https://www.facebook.com/krampuskaplice/. Níže shrnujeme další důležité informace k přípravě show.

Parkování

Oproti minulým ročníkům jsme zvolili možnost stanovení jednoho velkého centrálního parkoviště, které nemá klasický tvar široké parkovací plochy, ale auta budou parkovat za sebou na kraji vybraných uzavřených komunikací. Podrobnosti a mapu návštěvníci najdou na www.krampuskaplice.cz. Aniž by návštěvníci zabrousili na webové stránky, na parkoviště je dovede navigační systém - šipky a pověření pracovníci z obsluhy jednotlivých parkovišť.
- PARKOVÁNÍ: http://www.krampuskaplice.cz/parkoviste_5.html  
- MAPA AKCE: http://www.krampuskaplice.cz/interaktivni-mapa-krampus-kaplice_4.html

Pokyny pro návštěvníky

Pořadatelé přijali všechna důležitá bezpečností opatření ve spolupráci s Městem Kaplice, městským úřadem a jeho orgány i Policií ČR a dalšími složkami IZS. Přesto je odpovědnost na samotných návštěnících, vzhledem k tomu, že očekáváme opět rekordní návštěvnost. Prosíme všechny návštěvníky, aby se chovali ohleduplně a poslouchali pokyny pořadatelů. Takto si akci maximálně užijí.
- INFORMACE A POKYNY: http://www.krampuskaplice.cz/informace-a-pokyny-pro-navstevniky-krampus-kaplice-2016_14.html

Webový stream JTV a televizní pořad o Krampus Show Kaplice 2016

Pořadatelé z agentury Produktion 1, ve spolupráci s hlavním mediálním partnerem - Jihočeskou televizí - připravují webové živé vysílání během akce z kaplického náměstí mezi 19. a 20. hodinou. Je to další posun kaplické Krampus Show, protože chceme dostat tento fenomén a jedinečný zážitek, který nikde jinde nedostanete, mezi co nejširší okruh lidí. Stream bude ke zhlédnutí na www.jihoceskatelevize.cz. Kromě živého vysílání uvede Jihočeská televize ve svém klasickém televizním vysílání speciální pořad o Krampus Show Kaplice v době od 22:00 hodin.
- WWW.JIHOCESKATELEVIZE.CZ 

Mühlviertler Schlossteufeln - klíčový soubor k Horního Rakouska, tvůrce show

Zásadním a nejdůležitější skupinou Krampusů je hornorakouská Mühlviertler Schlossteufeln, která v Kaplici před pěti lety jako jediná začínala. Díky spolupráci s ní a chuti přivádět na jih Čech to nejlepší, co se v rámci tradice Krampus objevuje v alpských zemích, odkud Krampus pochází, nyní můžeme představit 27 souborů a 500 nejlepších masek, které nemají konkurenci.
Také "Zámečtí ďáblové" budou mít svůj medailonek, který bude možné zhlédnout v Kaplici v sobotu 10. prosince. Produkční televizní štáb vyrazil do Rakouska, aby natočil materiál pro prezentaci souborů, které v Kaplici vystupují. Diváci tak uvidí nejen maskované démonické bytosti, ale také konkrétní osoby, které se pod maskou ukrývají.
- VÍCE O SKUPINĚ: http://www.muehlviertler-schlossteufeln.net/

Kyvadlová doprava z Kaplice a zpět ZDARMA

Kyvadlová doprava z Kaplice-nádraží do města Kaplice bude zajištěna. Autobusy budou připraveny u příjezdů vlaků. Orientační příjezdy do vlakové stanice jsou: 
PŘÍJEZDY - Kaplice-nádraží: 10:39, 12:42, 14:33, 16:42 (ke každému tomuto spojit bude připraven autobus, který zájemce doveze na autobusové nádraží do města Kaplice)
ODJEZD - Kaplice-nádraží: 21:34 (odjezd autobusu z autobusového nádraží ve městě Kaplice je ve 21:00 z nástupiště č. 1).

…………….


Pro více informací, pro žádosti o doplnění, prosíme, kontaktujte:
Jan Bohdal
PR manager
Krampus Show Kaplice
+420 608900067
media@krampuskaplice.cz
www.krampuskaplice.cz

Upozornění: Značka KRAMPUS, včetně grafického vyobrazení (loga), jsou registrovanými ochrannými známkami. Jejich užití se řídí platnými zákony ČR. Užívat toto označení v jakýchkoliv materiálech je možné pouze po dohodě s držitelem ochranných známek (Město Kaplice). Město Kaplice automaticky uděluje souhlas s užitím této ochranné známky pro zpravodajská média včetně svých partnerských médií.