Hlavní hudební hvězdou Krampus Show Kaplice 2016 bude legendární Mňága a Žďorp. Moderovat bude Těžkej Pokondr

Pořadatelé Krampus Show Kaplice 2016 finalizují přípravy a představují program letošní největší akce v Kaplici, kterou tradičně navštíví až 20 tisíc lidí.

Pořadatelé Krampus Show Kaplice 2016 finalizují přípravy a představují program letošní největší akce v Kaplici, kterou tradičně navštíví až 20 tisíc lidí.

500 Krampus masek projde v sobotu 10. prosince od 18:00 hodin po kilometrové trati v centru města Kaplice, ale již od 12:00 se návštěvníci mohou těšit na bohatý pódiový program, který bude provázet známá moderátorská dvojice Miloš Pokorný a Roman Ondráček (TĚŽKEJ POKONDR). Hlavní hudební hvězdnou bude legendární MŇÁGA A ŽĎORP.

„Krampus Show bude je letos zase o něco dál. Stavíme na pevných základech, vlastní registrované značce s obrovským potenciálem. Jsme nadšeni zájmem lidí a chceme jim nabídnout co nejlepší program. Letos začínáme již v pravé poledne bohatým hudebním programem a moderací Těžkého Pokondra. Od 18 hodin se těšíme na hlavní část programu – průvod rekordních 500 Krampusů. Show bude zhruba po osmé hodině večer ukončena ohňostrojem,“ říká Jan Bohdal, mluvčí Krampus Show Kaplice a doplňuje: „Vloni jsme do Kaplice přivedli Arakainy, letos Mňágu a Žďorp. Obě kapely jsou hudební legendy. Krampus Show se ve spojení s tak obsazeným pódiovým programem stává vlastně jakýmsi zimním festivalem.“

Fenomén Krampus se v Kaplici neobjevuje náhodou. Již před pěti lety skupina lidí, ve které byl také současný ředitel kultury v Kaplici Stanislav Trs, tuto myšlenku přivedla na jih Čech a od té doby se tradice úspěšně rozvíjí. Kapličtí během roku provozují vlastní Galerii Krampus, kam se návštěvníci mohou přijet podívat na téměř dvacítku originálních masek Krampusů. Ty budou také vystupovat na letošní Krampus Show.

Od letošního roku je pořadatelem Krampus Show Kaplice společnost Production 1, která uzavřela pětiletý kontrakt na produkci show s městem Kaplice. To je držitelem ochranné známky Krampus a přípravy akce se nadále aktivně účastní.

Program Krampus Show Kaplice 2016 – sobota 10. 12. 2016:
Kompletní informace a program na www.krampuskaplice.cz

ULICE MĚSTA KAPLICE A NÁMĚSTÍ:

18:00 Průvod Krampusů po kilometrové trati v centru města (celkem 500 masek z 27 souborů z Rakouska a Německa včetně kaplického souboru Misfits of Hell)

HLAVNÍ PÓDIUM NA NÁMĚSTÍ V KAPLICI:

Moderátoři: TĚŽKEJ POKONDR (Miloš Pokorný a Roman Ondráček)

12:00 - 13:00 Mustang Blues Ride
13:30 - 14:30 Menhir
15:00 - 16:00 HE – Band
16:30 - 17:30 MŇÁGA A ŽĎORP
18:00 po celou dobu průvodu Krampus - instrumentální rocková hudba kapely Seven
Cca 20:00 Ohňostroj

GALERIE KRAMPUS NA NÁMĚSTÍ V KAPLICI (VLEVO OD PÓDIA):

Výstava kostýmů pohádkových postav a strašidel
Otevírací doba:
12:00 -21:00 hodin
Vstupné: 40,- dospělí / 20,- děti

KINO KAPLICE:

10:00 ANDĚL PÁNĚ 2
Anděl Petronel stále pracuje u Nebeské brány, ale je přesvědčen, že by si zasloužil lepší službu. Jeho věčný pokušitel, čert Uriáš, začne Petronela ponoukat. Stačí utrhnout jablíčko ze stromu Poznání a bude vědět to, co ví jen Bůh! A cesta k zaslouženému uznání bude volná. Vstup 120,- Kč

12:30 ODVÁŽNÁ VAIANA: LEGENDA O KONCI SVĚTA 3D
Dospívající dívka, která se vydává na nebezpečnou cestu, aby zachránila svůj lid. Cestou potkává Vaiana, kdysi mocného poloboha Mauiho, který jí pomůže stát se zkušenou mořeplavkyní. Společně se plaví přes širý oceán a zažívají nebezpečná a úžasná dobrodružství, například setkání s obřími mořskými monstry, ze kterých leckdy uniknou jen o vlásek. Vstup 140,- Kč

15:00 KRAMPUS: TÁHNI K ČERTU
Krampus přichází o Vánocích. Ale rozhodně vám žádné dárky nepřinese … Krampus: Táhni k čertu je vánoční hororová komedie o rodině, která tak nesnášela Vánoce, až probudila temného démona, který proměnil svátky klidu a míru na pekelnou jízdu. Vstup 110,- Kč

21:00 SANTA JE STÁLE ÚCHYL
Vánočně nekorektní komedie. Billy Bob Thornton je zpět v jedné ze svých nejlepších filmových rolí. Odpudivě neodolatelný kasař Willie je stále alkoholik, pořád děvkař a už zase na dně. Znovu tedy obléká santovský oblek a neochotně spojí síly s bývalým parťákem Markusem, aby na Vánoce vykradli centrálu určitě zkorumpované chicagské charity. Vstup 110,- Kč

.......................

Pro více informací, novinářské akreditace pro Krampus Show (UZÁVĚRKA PRO AKREDITACE JIŽ 30. LISTOPADU !!!) a při zájmu o mediální partnerství kontaktujte:
Jan Bohdal
PR manager
Krampus Show Kaplice
+420 608900067
media@krampuskaplice.cz
www.krampuskaplice.cz

Upozornění: Značka KRAMPUS, včetně grafického vyobrazení (loga), jsou registrovanými ochrannými známkami. Jejich užití se řídí platnými zákony ČR. Užívat toto označení v jakýchkoliv materiálech je možné pouze po dohodě s držitelem ochranných známek (Město Kaplice). Město Kaplice automaticky uděluje souhlas s užitím této ochranné známky pro zpravodajská média včetně svých partnerských médií.